Czas realizacji zamówienia

Dostawa produktów w sklepie sonneko.com.pl

Po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym sonneko.com.pl otrzymasz e-mail z potwierdzeniem treści i wartości zamówienia. W razie konieczności zostaniesz poproszony w kliknięcie w link potwierdzający akceptację zamówienia.

Termin dostawy jest uzależniony od aktualnej dostępności produktów w naszym magazynie oraz wybranej formy dostawy.

Staramy się dopełnić wszelkich starań, aby przesyłki wysyłane były najpóźniej w dniu następnym po zaksięgowaniu wpłaty. Niektóre produkty, ze względu na gabaryty lub dostępność magazynową, mogą zostać wysłane po otrzymaniu dostawy towaru na magazyn, ale nie później niż w ciągu 7 dni roboczych. Jeżeli nie ma możliwości wysłania towaru w tym okresie, klient zostanie o tym fakcie powiadomiony i indywidualnie ustali się anulowanie zamówienia i zwrot zapłaconej opłaty, jeżeli klient nie wyrazi zgody na tak długi okres oczekiwania.

Paczka wysyłana firmą kurierską zwykle do z reguły dotrze do Ciebie w ciągu 24-48 godzin. Nadana w piątek lub przeddzień dnia wolnego od pracy, dotrze w poniedziałek lub w dzień po dniu wolnym od pracy.

Kurier paletowy potrzebuje przeważnie od 2 do 3 dni roboczych.

Niezależnie od nas, może zaistnieć sytuacja, kiedy czas transportu się wydłuży. Zazwyczaj są to problemy po stronie firmy spedycyjnej/kuriera. 

Uwaga! Wszystkie przesyłki są ubezpieczona. Przy odbiorze należy sprawdzić czy dostarczony towar jest zgodny z zamówieniem oraz czy nie posiada uszkodzeń mechanicznych. Jedyną podstawą ewentualnej reklamacji jest protokół szkody sporządzony w obecności kuriera.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl